Саакашвілі пішов до військової прокуратури із заявою про викрадення у 2018 році


Колишній президент Грузії Михаїла Саакашвілі звернувся до Головної військової прокуратури із заявою про викрадення і насильницькі дії щодо нього

Про це повідомляє пресслужба головної військової прокуратури у Facebook. Об этом сообщает 0612ua.com со ссылкой на СМИ.

Зазначається, що прокуратура відкрила кримінальне провадження:

"До Головної Військової Прокуратури надійшла заява від колишнього Президента Грузії Михаїла Саакашвілі, Заява про викрадення і насильницькі дії щодо Саакашвілі та незаконного його переміщення через державний кордон України до Польщі 18 лютого 2018 року. Відповідно до вказаної заяви відкрито кримінальне провадження", — йдеться у повідомленні.

  • Нагадаємо, 12 лютого близько 15 год. Саакашвілі затримали у столичному ресторані, після чого його літаком відправили до країни попереднього перебування - Польщі. Відео із затриманням.
  • Польща прийняла Саакашвілі, оскільки він є чоловіком громадянки держави-члена Європейського Союзу.
  • Раніше, 10 вересня 2017 року, Саакашвілі з порушенням правил перетину кордону та за допомогою своїх прихильників і українських нардепів "прорвався" на територію України з Польщі. 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав Міхеїла Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/saakashvili_pishov_do_viyskovoyi_prokuratury_iz_zayavoyu_pro_vykradennya_na_kordoni_z_polscheyu_u_2018_roci”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя